3 Şubat 2012 Cuma

HAYATIM DEĞİŞTİ

UYKUDA BİLE DİNLENEBİLECEK BİR TELKİN VİDEOSU

Untitled from atakans on Vimeo.


ÖZÜN SESİ

TAM VE BÜTÜNÜM GÜVENDEYİM. HERŞEY MÜKEMMEL BİR DÜZENDE VE BENİM GELİŞMEM İÇİNDİR BUNU BİLMEK BENİ HUZURLU KILAR.HER ZAMAN KENDİMDEN MEMNUM DÜŞÜNDÜKLERİMİ OLDUĞU GİBİ SÖYLER .KIRMAM VE KIRILMAM . BÖYLELİKLE AÇIK VE NET OLURUM..
HERKESİN KENDİNİ GÜVENDE HİSSETMEK İÇİN şeyleri ÖYLE YAPTIĞINI BİLİR KİMSEYLE ÇATIŞMAM BARIŞÇIYIMDIR.SINIRSIZ VARLIĞIMLA SINIRSIZ ÇÖZÜMLER OLDUĞUNU BİLİRİM.AKAN HAREKET EDEN ÇOĞALAN SONSUZLUK EVRENİNDE BENDE BOLLUK BİLİNCİYLE YERİMİ ALIRIM.

HAYAT BENDEN YANADIR
HER ŞEYİ ÖZGÜR BIRAKTIĞIMDA KOLAYLIKLA HALOLDUĞUNU BİLİRİM.
BU YÜZDEN BIRAKIR VE RAHATLARIM.BULUNDUĞUM YERDEN HALDEN VE ÇEVREMDEKİ İNSANLARDAN MEMNUNUM.HER AN VE HER İNSAN ÖNEMLİ VE ÖZELDİR.GERÇEK ANLAMDA KİMSENİN KİMSEYE KÖTÜLÜK YAPAMAYACAĞINI BUMERANG GİBİ KENDİNE DÖNECEĞİNİ BİLİR BU YÜZDEN BAĞIŞLARIM.

YANLIŞ YAPANIN SEÇENEKSİZ OLDUĞUNDAN ÖYLE YAPTIĞINI BİLİR ANLAYIŞLI OLURUM.ŞEYLERİN DERİNLEMESİNDE GERÇEĞİN KENDİSİNİ TÜM ÇIPLAKLIĞIYLA GÖRÜR SAYESİNDE OBJEKTİF OLURUM.

AYNI ZAMANDA BEN NASIL İSTERESEM ŞEYLERİN ÖYLE OLACAĞINI BİLİR DÜŞÜNÜR İSTER EYLEME GEÇER EVRENSEL ZEKANIN HAYAT BULMASINA KATKI SAĞLAYARAK VAZİFEMİ YAPARIM.

NEŞE VE COŞKUYLA ANDA YAŞAR ZAMANIN BEREKETLE ÇOĞALMASINI İZLERKEN YARATMA OYUNUNUNBİR PARÇASI OLDUĞUMU FARKEDERİM.

AKIŞA UYUM SAĞLAYARAK GERÇEĞİN NASIL OLSA ORTAYA ÇIKACAĞININ FARKINDA OLARAK GEÇİRGEN OLUR . HERKESİN KAZANDIĞI İLKE MERKEZLİ DÜNYAMDA ESNEK DOĞRULARI BULMAK ADINA YANLIŞLARINI DEĞİŞTİREN TEVAZU SAHİBİ BİRLEŞTİRİCİ YANIMLA FARKLILIKLARIN SİNERJİSİNİ KULLANARAK KUANTUM EVRENİNDEKİ VARLIĞIMI KABUL EDERİM.

BENDE VARIM VE OLURUM OLSUN O HALDE DİYEREK ÖZÜMÜN EGOYLA UYUMUNU KEYİFLİ DANSINI İZLERİM.

alıntıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder